O nás Poloha Ubytování Vyžití Fotogalerie Cena

Kontakt

 

Ubytování

   

UBYTOVÁNÍ
Ubytovací kapacita pensionu je 20 osob.
Pension Majka nabízí ubytování v 5-dvoulůžkových, 2-třílůžkových a1-čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC) a na požádání za poplatek televizí. Ubytovací část je vybavena dětským koutkem pro děti do 3 let.

Na požádání možnost přistýlky.
Pobyt domácích zvířat neumožňujeme!!!
Kouření v celém objektu pensionu je zakázáno včetně společenské místnosti. Pro kuřáky je zřízena místnost na kouření (kuřárna).

Návštěvník pensionu při nástupu obdrží klíče od pokoje a objektu, čímž je zajištěna jeho volnost při příchodu a odchodu.

STRAVOVÁNÍ
Stravování zajišťuje rodina majitele pensionu ve společenské místnosti o kapacitě 40 osob, která je součástí pensionu. Z pestré nabídky jídel doporučujeme především ochutnat specialitu z pivního sýra, který byl v minulosti na farmě vyráběn. Snídaně a večeře je možno doobjednat na místě.

Přes letní období je součástí nabídky i kefír, který Vás posílí na cestách okolní krásnou přírodou. Doporučíme Vám i zastávky u okolních malozemědělců, kde si můžete obstarat jejich domácí výrobky z kozího, ovčího i kravského mléka.

 Společenská místnost (restaurace) je zpřístupněna ostatní veřejnosti v sobotu a v neděli v době od 13 do 19 hodin, takže soukromí ubytovaných je dostatečně zajištěno.

Společenská místnost je vhodná také pro podniková školení, společenské akce, svatby a obdobné příležitosti.

 V době od května do konce září je možno využít zastřešené opékány v areálu pensionu o kapacitě 40 osob, kde si každý může osmahnout svého buřta, rybu či kuřátko.